OFERTA - HYUNDAI i10

Nieskomplikowana forma Hyundaia i10 nadaje mu ponadczasowy charakter, zaś jego design jest ładny i świeży. Spore powierzchnie przeszklone gwarantują odpowiednią widoczność, a prosta bryła nadwozia pozwala na wygospodarowanie niemałej przestrzeni wewnętrznej. Podczas gdy z przodu miejsca jest po prostu wystarczająco, przestrzeń zaoferowana na tylnej kanapie okazuje się wręcz bezkonkurencyjna. Hyundai deklasuje większość swoich rywali także pojemnością bagażnika i ładownością.
Stonowany wygląd wnętrza z licznymi krągłościami jest przyjemny dla oka. Prosta faktura zegarów gwarantuje jej perfekcyjną czytelność, a odpowiednie rozplanowanie przycisków ułatwia ich obsługę. Na tym jednak atuty wnętrza się nie kończą. Kabinę wykończono materiałami bardzo dobrej jakości, wszystko solidnie zmontowano, a podróżnym zaoferowano znakomite fotele.
Zawieszenie auta sprawuje się przyzwoicie na zakrętach. Nie bez znaczenia na polskich drogach jest również dobry komfort resorowania. Duże lusterka i niezła skrzynia biegów świetnie sprawdzają się na drodze - biegi wręcz same wskakują w odpowiednie przełożenie, co rozpieszcza kierowców w miejskich aglomeracjach.
Wypożycz samochód Hyundai i10
najtaniej w Warszawie!

Zobacz nasz cennik