OFERTA - KIA PICANTO

Nazwa modelu pochodzi od francuskiego słowa "picquant", co w wolnym tłumaczeniu oznacza "obdarzony własnym charakterem". I zdecydowanie nie można odmówić charakteru temu sprytnemu samochodowi. Picanto zostało na tyle dopracowane pod względem stylistycznym, że na tle swoich konkurentów prezentuje się wręcz zjawiskowo. Zgrabna bryła nadwozia, interesujące przetłoczenia oraz nietypowo zaprojektowane szczegóły (np. lampy i wloty powietrza) sprawiają, że auto przyciąga wzrok mimo swoich drobnych rozmiarów.
Urodziwa karoseria Kia Picanto nie koliduje z obszernoścą i funkcjonalnością wnętrza, dzięki czemu tak niewielki pojazd okazuje się jednym z najpraktyczniejszych samochodów klasy A. To nieduże auto mile zaskakuje przestronnością drugiego rzędu siedzeń, a także pojemnością bagażnika, zaś wygodą na przednich fotelach wręcz zachwyca. To zasługa zarówno imponująco dużej ilości miejsca, jak też obszernych siedzeń. Wynajmujący Kię Picanto z pewnością doceni niemałą ilość zmyślnych schowków i skrytek, dzięki czemu potrzebne drobiazgi można mieć zawsze pod ręką.
Małe wymiary z przestronnym, dobrze wykonanym wnętrzem oraz dopracowane podwozie czynią z Picanto doskonały samochód miejski, który możecie Państwo wypożyczyć podczas swojej podróży służbowej w Warszawie.
Wypożycz samochód Kia Picanto
najtaniej w Warszawie!

Zobacz nasz cennik